INFORMACJE

Jak dopełnić wszystkich formalności po zakupie motocykla.

Informacje nt. zakupu motocykla

Zakup motocykla sprowadzonego z Niemiec wygląda bardzo podobnie do zakupu samochodu zza zachodniej granicy. Nasz komis dopełnia wszystkie formalności związane z zakupem motocyklu na terenie Niemiec. Na początku wyszukujemy prywatne oferty sprzedaży motocykla, następnie dokonujemy jego inspekcji przed zakupowej, w przypadku pozytywnego wyniku dopełniamy wszystkich formalności związanych z zakupem motocyklu oraz jego transportem do Polski.

Kolejnym krokiem po zakupie oraz przetransportowaniu motocyklu do Polski jest dopełnienie przez nas wszystkich formalności na terenie RP oraz przetłumaczenie dokumentów u tłumacza przysięgłego. Dopiero na tym etapie dochodzi do sprzedaży motocykla naszemu Klientowi.

Po stronie Klienta pozostają formalności związane z wyrobienie dowodu rejestracyjnego, tablic rejestracyjnych oraz karty pojazdu w Urzędzie Komunikacji.

Każdy zakupiony przez nas motocykl należy poddać obowiązkowemu przeglądowi oraz wykupić ubezpieczenie OC. Po zakończeniu wszystkich formalności możesz legalnie eksploatować zakupiony u nas motocykl. Dodatkowo powinieneś wiedzieć, że w przypadku problemów z motocyklem (ukryta usterka lub uszkodzenie mechaniczne), gwarantujemy Ci zwrot wszystkich kosztów związanych z zakupem motocykla.

Każdy motocykl dostępny w naszej ofercie pochodzi z legalnego źródła. Nie pośredniczymy w zakupie motocyklu przez naszych Klientów. Sprzedaż odbywa się kanałem: prywatny sprzedawca – nasz komis – nasz Klient.

Więcej informacji nt. zakupu motocykla możesz zaczerpnąć poprzez osobisty lub telefoniczny kontakt z nami.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?